Sabancı Üniversitesi’nden “Pazarlama Sohbetleri”

Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek “Pazarlama Sohbetleri”nde farklı sektörlerde pazarlama ve marka yönetimi konuları ele alınacak.

06.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Sabancı Üniversitesi MBA Kulübü pazarlama ve marka yönetimine ilgi duyan, bu alanlarda kariyerlerini planlayan öğrencilerin, farklı sektörlerdeki pazarlama ve markalaşma uygulamaları hakkında fikir edinmelerine yardımcı olmak ve farklı bir vizyon kazandırmak amacıyla gerçekleştirdiği “Pazarlama Sohbetleri” sekizincisini düzenliyor.
 
Ana sponsorluğunu Finansbank’ın ve yan sponsorluklarını Hasbro ve Vodafone’un üstlendiği “Pazarlama Sohbetleri” 10-11 Mart 2012 tarihlerinde, Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampusunda gerçekleşecek. Etkinlikte, farklı sektörlerden markaların üst düzey yöneticileri, geleceğin marka yöneticileri ile bir araya gelecek. Sohbet, Sabancı Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra; sektörün profesyonellerine akademisyenleri, tüm üniversite öğrencilerine, MBA ve doktora öğrencilerine de açık olacak.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.