Sabah Gazetesi mobil ortamda

Turkuvaz Grubu gazetelerinden Sabah'a, artık iPad ve iPhone'dan ulaşılabiliyor.

06.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkuvaz Grubu gazetelerinden Sabah’a, artık iPad ve iPhone’dan ulaşılabiliyor. Turkuaz Grubun iPad ve diğer mobil platformlara taşınan ilk gazetesi olan Sabah’ın bu projesinde teknolojik ortağı Paperlit oldu. Paperlit Turkuaz Grubun diğer dergilerine de mobil aplikasyonlar geliştirecek.

Sabah okuyucuları artık gazetenin tamamına ve Günaydın gibi gazetenin eklerine iPad ve iPhone üzerinden ulaşabilecek. Gazetenin dijital yayını fotoğraf galerisi, RSS, audio-videolarla zenginleştirilmiş.

Paperlit kurucusu Gionata Mettifogo, Turkuaz Grubun kendileri için Türkiye’de doğru bir partner olduğunu belirtti ve ekledi: "Türkler teknolojiyi seviyorlar ve tüketiyorlar. Biz de teknolojik alanda öncü olmak ve pazarın ihtiyaçlarını karşılamak isteyen bir partner arıyorduk. Turkuaz Grup ile yeni ürün ve servisleri hem Türkiye’de hem de dünyada sunmak için sabırsızlanıyoruz."

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.