Sabah gazetesi mart ayında Denizli’de

Sabah Gazetesi yazarları ve yönetiminin Türkiye’nin farklı kentlerindeki işadamları ve sanayicilerle bir araya geldiği aylık buluşmalar mart ayında

22.03.2007 - 16:49 | MediaCat

Sabah Gazetesi yazarları ve yönetiminin Türkiye’nin farklı kentlerindeki işadamları ve sanayicilerle bir araya geldiği aylık buluşmalar mart ayında Denizli’de devam ediyor.

Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı ev sahipliği yapacağı organizasyon, 23 Mart 2007 Cuma günü Spa Hotel Colossae Thermal’de saat 11.00’de düzenlenecek. Denizli Valisi Dr. Hasan Canpolat, Denizli Ticaret Odası Başkanı Mehmet Yüksel ve Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci’nin de katılacağı organizasyonda, kentin ekonomik hayatı, ticaret ortamı ve sanayisi üzerine konuşulacak.

Sabah gazetesi yazarları Prof. Dr. Aydın Ayaydın, Yavuz Donat, Abdurrahman Yıldırım, Murat Bardakçı’nın katılacakları panelin ardından Sabah gazetesi, Denizlili işadamlarını bir öğle yemeğiyle ağırlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.