MediaCat

RYD’den reklamcılar ansiklopedisi: Reklaminsan

Reklam Yaratıcıları Derneği, reklaminsan.com’u yayına aldı.

RYD’den reklamcılar ansiklopedisi: Reklaminsan

100 yılı aşkın mazisi olan Türk reklamcılık tarihinin sistemli bir arşivi olması gerektiğine inanan Reklam Yaratıcıları Derneği, ülkemiz reklam sektöründe kendisine yer bulmuş herkesi buluşturan online bir ansiklopedi projesine imza attı. Tazefikir Grup sponsorluğunda hayat bulan reklaminsan.com ülkemiz reklam sektöründe göstermiş veya göstermekte olan ajans, reklamveren veya reklamda emeği geçen herkesin üyeliğine açık.

İhap Hulusi, Mengü Ertel, Eli Acıman, Jeffi Medina, İzidor Barouh, Yavuz Turgul, Ali Taran, Ersin Salman, Nesteren Davutoğlu, Atilla Aksoy, Serdar Erener, Aytül Gülçelik, Hakkı Mısırlıoğlu, Doğan Yarıcı, Ayşe Bali, Hulusi Derici, Oğuzhan Akay, Murat Çetintürk gibi isimlerin yanı sıra profillerini oluşturan tüm reklam insanlarının de alfabetik olarak yer alacakları reklaminsan.com hakkında konuşan Reklam Yaratcıları Derneği Başkanı Çağlar Gözüaçık, projenin amacını şu cümleyle özetliyor: “Merkezinde insan zekâsı, hayal gücü, yetenek ve ekip ruhu olan bu muhteşem sektörü bugünüyle olduğu kadar, geçmişiyle de birleştirmek istiyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.