Ryan Giggs Reebok’ın yeni reklamında

Reebok’ın, Manchester United’ın yıldızı Ryan Giggs ile başlayan Reetrain filminin ilk bölümü yayınlanmaya başladı...

21.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Reebok’ın, Manchester United’ın yıldızı Ryan Giggs ile başlayan ve birçok yıldız sporcunun yer aldığı Reetrain filminin ilk bölümü yayınlanmaya başladı. Manchester’da çekilen filmde, Ryan Giggs gücünü, dikkatini ve tüm yeteneğini gösteriyor. Giggs, futbol sahasını klasik bilardo masasına dönüştürüp ve farklı renklerdeki futbol toplarını sahanın dört köşesindeki konilere sadece beyaz bir topun yardımıyla gönderiyor.

Filmin ileryen dakikalarında Giggs, kendisiyle yarışarak, beyaz topu iki duvardan sektirdikten sonra siyah topa daha sonra sahanın karşı tarafındaki koniye göndererek, üçüncü ve son hareketiyle yeteneğinin doruğuna çıkıyor.

Filmdeki rolü hakkında konuşan Giggs: “Filmin yapım sürecinde harika vakit geçirdim. Her antrenman sonrası zamanını pas ve şut çalışmalarına harcayan biri olarak, bu filmdeki mücadele, günlük antrenmanlarımda olduğu gibi kendimi test etmeme fırsat verdi. Ama bu sefer eğlenceli ve heycan verici bir şekilde” dedi.

Ryan Giggs’li Reetrain filmi www.reebok.com adresinden izlenebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.