Rusya’da yılın jeans markası seçildi

Genç jean tasarımlarıyla öne çıkan Eroğlu Holding'in jeans markası Colin's, Rusya'da modayı takip edenlerin...

30.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Genç jean tasarımlarıyla öne çıkan Eroğlu Holding’in jeans markası Colin’s, Rusya’da modayı takip edenlerin favori markası oldu. Moskova’da yapılan PROfashion Awards’ta en iyi kot markası ödülünü alan marka, kategorisinde bir numaraya oturdu. Alışılmışın dışındaki koleksiyonuyla genç tarzlara ilham veren Colin’s, aralık ayında Moskova’da yapılan PROfashion Awards’ta, "En İyi Jeans monobrendi" ödülü kazandı. 24 kategoride 200 şirketin katılımıyla gerçekleşen değerlendirmede, konusunda uzman jüri üyelerinden oluşan konsey, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da giyim markalarını ele aldı.

Marka bilinirliği, bütünlük ve çizgi, kalite, inovasyon ve teknoloji, görsel sergileme ve markanın Rusya’daki tanıtımları gibi kriterlere dayanarak yapılan değerlendirmede jüri üyeleri Colin’s’in programını standartların üzerine yerleştirdi. "FBR Hall" kulüpte düzenlenen PROfashion Awards ödül törenine Bosco di Ciliegi, Mercury, Hugo Boss, Savage, InCity, OGGI, Inditex Russia gibi, Rusya’da varlığını sürdüren en büyük giyim markalarının yönetici ve temsilcileri katıldı.

Rusya’da büyüme trendini Cihan Haber Ajansı’na değerlendiren Colin’s Rusya Federasyonu Genel Müdürü Önder Ön, 1993 yılında Rusya pazarına giriş yaptıklarını, reklam ve diğer yatırımlarla ülke genelinde tanınan bir marka haline geldiklerini söyledi. "Müşteri memnuniyeti" anlayışı ile çalıştıklarını kaydeden Ön, "Erken yola çıktık, hızlı yol aldık. Şu an Rusya genelinde 170 mağazaya ulaştık. 2011 hedefimiz 30 yeni mağaza daha açmak." dedi. Rusya’da 2010’da bir önceki yıla göre yüzde 27 büyüdükleri bilgisini veren Ön, "167 milyon dolar ciro yaptık. 2011 hedefimiz 206 milyon dolara ulaşmak. Krizin artık bitme noktasına geldiğini söyleyebiliriz. Gelecek yıl krizden bahsetmeyeceğimizi umuyorum." değerlendirmesinde bulundu.Rusya’da pazarın büyüme için halen müsait olduğunu kaydeden Ön, 2009’da Kremlin Sarayı’nın yakınındaki Ohodnıy Riad’da açılan mağazadaki tüm malın bir iki gün içinde bitmesini örnek gösterdi. Çeşitli kampanyalarla gençlere ulaştıklarını kaydeden Ön, sadece 2009-2011 toplam satış rakamının 13 milyona ulaşacağı bilgisini verdi. Ön, Rusya’da Colin’s’e özel bir sıkıntı şimdiye kadar yaşamadıklarını da belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.