MediaCat

Ruffles’tan Türkiye’nin ilk Goldberg Makinesi

Türkiye’nin ilk Goldberg Makinesi’nin adı Max Machine oldu.

Ruffles’tan Türkiye’nin ilk Goldberg Makinesi

Ruffles yeni ürünü Ruffles Max’ı tanıtmak için Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Wanda Digital ile birlikte geliştirilen projede Türkiye’nin ilk Goldberg Makinesi’nin adı Max Machine oldu.

Çekimleri 36 saat süren bu projede çekimler için devasa bir yapı inşa edildi. Plato Yüksekokulu öğrencileri ve hocalarından oluşan 30 kişilik bir ekibin de 2 ay boyunca ders olarak işledikleri bu projede herkes canla başla en iyiyi hedefledi. Çekimler boyunca toplam 54 farklı istasyon yaratıldı.

Kaporta Film ile gerçekleştirilen çekimlerde 2 adet‘74 model Mini Cooper, 3 barbekü, 630 balon, 342 misket, 28 konfeti ve kızkaçıran, 7 çamaşır makinesi, 3750 parça lego, 2 deniz botu, 3 adet satır, 122 oyuncak araba, 4 litre tiner, 1 fırın gibi ilginç maddeler ve 1600 paket Ruffles Max kullanıldı.

Max Machine düzeneği aynı zamanda içerisinde interaktif bir oyunu da barındırıyor. Facebook üzerinden oynanan ve videonun içerisinde gizlenen ürünlerin bulunması için her hafta farklı ipuçlarının verildiği oyunda iPhone, iPad, PS Vita, Adidas’tan hediye çeki gibi birçok ödül veriliyor. 

Facebook oyunu için: http://on.fb.me/KtriJ7

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.