RodiMood, müşterilerini anlamak için özel ekip kurdu

RodiMood, Analyzer üzerinden müşteri tepkilerini izlemekle görevli 15 kişilik merchandiser ekibi kurdu...

02.08.2010 - 00:00 | MediaCat

RodiMood, önce teknolojisini Analyzer sistemi ile güçlendirdi. Böylelikle her biri renk, beden gibi 250’yi aşkın parametre ile çalışan Türkiye çapındaki 130 mağazasını birkaç tıkla izleyebilir hale geldi. Ardından Analyzer üzerinden müşteri tepkilerini izlemekle görevli 15 kişilik merchandiser ekibi kuruldu. Ekip, bölgesel olarak hangi renklerin popüler olduğu, hangi kumaşların daha çok tercih edildiği gibi bilgileri sistemden izleyerek yeni sezonun kararlarını alıyor. Kararlar, raf düzenlemelerinden ürün tasarımlarına, ödeme koşullarından renklere kadar uzanıyor.

Türkiye çapındaki yaygınlığını giderek artıran RodiMood, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini daha iyi anlayabilmek için teknolojisini ve ekibini güçlendirdi. Netle Yazılım ile girdiği iş birliği sonucu Analyzer ile "akıllı perakendecilik" sistemine geçen RodiMood, bu sistem üzerinden müşterilerin tepkilerini izlemeleri için 15 kişilik bir merchandiser ekibi kurdu. Sistemden bilgi elde edip karar ve strateji geliştirmeye yönelik yeni bir iş birimi oluşturan RodiMood, çeşitli kampanyalar, moda akımları ve mağazalar bazında müşteri beklentilerini çok daha yakın takibe aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.