Rock’n Coke 3-4 Eylül’de yapılacak

Coca-Cola'nın marka iletişimine yaptığı en büyük yatırımlardan biri olan Rock'n Coke İstanbul, 3-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

15.06.2005 - 00:00 | MediaCat

Coca-Cola’nın marka iletişimine yaptığı en büyük yatırımlardan biri olan Rock’n Coke İstanbul, 3-4 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İstanbul’un en büyük açıkhava müzik festivali olma niteliğini taşıyan Rock’n Coke, Coca-Cola tarafından, Pozitif organizasyonu ve İKSV işbirliği ile düzenleniyor. Hezarfen Havaalanı’nda gerçekleştirilecek olan organizasyona bu yıl The Cure, The Offspring, Korn, Skin, The Tears, Hot Hot Heat gibi gruplar katılacak. Türkiye’den de Şebnem Ferah, Ceza, Pamela gibi sanatçılar katılacaklar.
Roke’n Coke, Coca-Cola’nın Avrupa çapında gerçekleştirdiği en kapsamlı müzik organizasyonu olan Soundwave’in son durağı olacak. Soundwave festivaller turu kapsamında 20 ülkeden 600’ün üzerinde genç İstanbul’a gelerek festivale katılacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.