Rock’n Coke’un resmi para birimi Akbank exi26 CardRock’la 833 bin YTL harcandı

Rock’n Coke festivalinin resmi bankası Akbank, dünya festivallerine örnek gösterilen e-cüzdan uygulaması Akbank exi26 CardRock’la her yıl...

03.09.2007 - 17:05 | MediaCat

Rock’n Coke festivalinin resmi bankası Akbank, dünya festivallerine örnek gösterilen e-cüzdan uygulaması Akbank exi26 CardRock’la her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcıların yiyecek-içecek harcamalarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde, nakit kullanmadan gerçekleştirmelerini sağladı.

Akbank exi26 CardRock’larla iki gün boyunca 833 bin YTL’lik harcama yapıldı. Toplamda 12 bin adet CardRock sistemde işlem gördü.

Bu yıl beşinci kez resmi bankası olduğu Rock’n Coke Festivali’nde gençleri yalnız bırakmayan Akbank, iki gün boyunca festival katılımcılarına kesintisiz hizmet sundu. 400 kişilik exi26 CardRock ekibi festival dahilinde tüm işlemlerin doğru ve eksiksiz yapılması için Rock’n Coke kasabasında geceli gündüzlü çalıştı. Akbank exi26 1-2 Eylül tarihlerinde düzenlenen Rock’n Coke Festivali’nde 3 ATM, mobil ekipler, Gezici Şube ve 5 dolum noktası ile festival katılımcılarının hizmetinde oldu.

Akbank, kayıp-çalıntı gibi durumlarda festival katılımcılarının mağdur olmasını önlemek için kartlara kayıp-çalıntı sigortası yaptırdı. Akbank, festival süresince kendisine ulaşan kayıp-çalıntı ihbarını değerlendirerek, kartları kullanıma kapattı ve kurulan özel yazılım ile ihbar anında kartlarda kalan bakiyeyi tespit ederek kart sahiplerine geri ödedi. CardRock’larda kalan bakiyeler tüm Şubelerden yapılabilecek olup 6 Eylül 2007 tarihinde başlayacak ve 28 Eylül 2007 mesai bitimine kadar devam edecek. 28 Eylül’e kadar iade alınmayan tutarlar “Hayata Artı Gençlik Fonu”na kaynak olarak aktarılacak.

Talihli Exi26 CardRock’lılara hediye yağmuru

Akbank, beş yıl önce özel olarak Rock’n Coke için geliştirdiği ve 48 saat boyunca yiyecek ve içecek harcamalarında kullanılan festivalin resmi para birimi exi26 CardRock sahipleri için bir çekiliş düzenledi. Festival alanında Akbank exi26 Çadırı’nda gerçekleşen özel kampanya çekilişinde, gençler festival coşkusuyla birlikte talihli olmanın heyecanını yaşadı. Akbank’ın özel kampanya çekilişinde 10 festival katılımcısı ikinci nesil iPod nano 4GB kazanırken, yüzlerce kişi YTL değerinde CardRock Para kazandı. Ayrıca bu sene de katılımcılara festival çantası ve telefon kordonu dağıtıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.