Rocco yeni reklam filmi yıldızlarını Facebook’tan seçiyor

Rocco, yeni reklam filminde oynayacak yıldızlarını son günlerin popüler sitesi Facebook’ta arıyor

20.11.2007 - 08:56 | MediaCat

“Eğlence için sadece Rocco” sloganıyla yakından tanınan şeker markası Rocco, yeni reklam filminde oynayacak yıldızlarını son günlerin popüler sitesi Facebook’ta arıyor.

Popüler ve yenilikçi marka kişiliği ile 2004 yılından bu yana dikkatleri çeken ve eğlence deyince ilk akla gelen şeker markası Rocco, yine bir ilke imza atıyor. Rocco Şeker, yeni reklam filminde oynayacak oyuncularını son günlerin popüler internet sitesi Facebook’ta kurulmuş olan bir grubun üyeleri arasından seçecek.

Her yaştan internet kullanıcısının ilgi odağı haline gelen Facebook’ta kurulan “Yeni Rocco Reklam Filminde Ben de Varım” isimli grubun üyeleri arasında yapılacak değerlendirme sonucu biri kadın biri erkek şanslı iki kişi Rocco’nun yeni reklam filminde oynama olanağını yakalayacak.

1 milyonu aşkın Türk üyesi bulunan Facebook’ta başlatılan kampanya ile Rocco, “Eğlence için sadece Rocco” sloganına yakışan eşsiz bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.