Riski göze alan kazandı

gnctrkcll ve Patos “Tamam Mı Devam Mı”? kampanyası süresince tam 16 milyon 500 bin kontör hediye etti!

22.12.2009 - 00:00 | MediaCat

gnctrkcll ve Patos “Tamam Mı Devam Mı”? kampanyası süresince tam 16 milyon 500 bin kontör hediye etti!

gnctrkcll ve Patos Türkiye’de ilk defa uygulanan kampanya ile 3 milyon 500 bin kişiye ulaştı. Kampanyaya katılan kişilerin yüzde 85’i risk alarak DEVAM! dedi ve kazandı. İllere göre dağılımda Iğdırlılar “temkinli” davranırken riski göze alan il sıralamasında Diyarbakır başı çekti.
Cips pazarının en hızlı büyüyen markası Patos ve 15 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü olan gnctrkcll dev bir kampanyaya imza attı. İlgiyle karşılanan kampanya ile gnctrkcll aboneleri Patos lezzetine doyarken “Tamam mı Devam mı?” oyununa katılarak anında 5, 10 ve 100 kontör veya cep telefonu oyunu kazanma şansını yakaladılar .

Eğlenceli kampanyaya katılan 3 milyon kişi riski göze aldı ve cesaretli davranarak “DEVAM” dedi. İlgiyle karşılanan kampanyaya toplam 3 milyon 500 bin kişi katıldı ve katılımcılar Patos lezzetine doyarken “Tamam mı Devam mı?” kampanyası ile anında 5, 10 ve 100 kontör veya cep telefonu oyunu kazanma şansını yakaladılar.

Tüm Türkiye’den katılımın olduğu kampanyanın verilerine göre risk alarak DEVAM diyen Diyarbakırlıların aksine Iğdırlılar TAMAM dedi. En yüksek katılım İstanbul, Diyarbakır, Bursa, Adana, İzmir, Ankara, Elazığ, Kocaeli, Antalya, Konya, Trabzon, Mersin, Bingöl, Hatay ve Ordu’dan gerçekleşti.

Şaşırtıcı reklam filmi ile başlayan “Tamam mı Devam mı?” kampanyası, konser, yarışmalar, Guinness Rekor Denemesi gibi çılgın aktiviteler ile devam etti. Kraft Pazarlama Direktörü Sibel Raif “Eğlenceli anların lezzeti Patos ile bu yıl fark yaratan etkinliklere imza attık, iki büyük markanın işbirliği ile gerçekleşen “Tamam Mı Devam Mı?” kampanyasına yüksek bir katılım oldu ve bir örnek teşkil etti. Ülke çapında gerçekleştirdiğimiz kampanya ya gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyuz ” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.