MediaCat

Richard Stacy sosyal medyayı anlatacak

Son 25 yıldır halkla ilişkiler ve iletişim alanlarında Sydney’den Londra’ya dünyanın farklı noktalarında birçok önemli markaya hizmet veren Richard Stacy, 3 Mayıs’ta “Sosyal Medyayı “Etkili” Kullanın!” diyecek.

Richard Stacy sosyal medyayı anlatacak

Sosyal medya şüphesiz ki iletişim ve pazarlama alanında patlama etkisi yaratan büyük bir yenilik. Bir yandan gelişiyor, bir yandan da bu yeni dünyaya başarılı girmek isteyenler için fırsat ve sorunları beraberinde getiriyor. Bu seminerde katılımcılar sosyal medyanın en temel prensiplerini öğrenecek, çevresine uygulayabilecek ve geleneksel/dijital medyadan nasıl farklılaştığını gözlemleyecek.

Richard Stacy, bu seminerde sosyal medyanın kontrol edebileceğiniz bir kanal veya sahip olabileceğiniz bir özellik değil de, dahil olabileceğiniz bir çevre olduğunu anlatacak ve bu çevreye dahil olmanın yollarını örneklerle gösterecek.

Son 25 yıldır halkla ilişkiler  ve iletişim alanlarında Sydney’den Londra’ya dünyanın farklı noktalarında Avrupa Komisyonu, Avrupa Uzay Ajansı, IBM,  P&G, Diageo ve Commonwealth Bank of Australia gibi birçok önemli markaya hizmet veren Richard Stacy, 3 Mayıs’ta Digital Age Semineri’nde "Sosyal Medyayı “Etkili” Kullanın!" diyecek.

Kurumsal iletişimden kriz yönetimine ve tüketim  markalarına kadar iletişim alanının farklı birçok alanında tecrübe sahibi olan Stacy, aynı zamanda Stacy Consulting isimli kendi ajansının yöneticiliğini de yapıyor.

Sosyal medyanın, medya ve iletişimin geleceği olduğuna inanan Stacy, 6 yıldır çalışmalarını özellikle bu alana odaklamış olarak sürdürüyor.

Seminerin içeriği ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.