MediaCat

Richard Stacy ile yöneticilere uygulamalı ders

MediaCat Communication, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bilgi Eğitim işbirliğiyle…

Richard Stacy ile yöneticilere uygulamalı ders

Katılımcılar sektördeki profesyonellerle birebir çalışacak

Programın en heyecan verici isimlerinden biri ise kuşkusuz Richard Stacy. Usta iletişimci, günümüzün değişken dijital pazar yapısına daha kolay ayak uydurmak isteyen; gelecekte ortaya çıkabilecek mücadelelere bugünden hazırlanmayı amaçlayan tüm profesyoneller ve yöneticilerle “brand sessions” adlı uygulamalı derste bir araya gelecek. Böylece katılımcıların sektördeki profesyonellerle birebir çalışacağı bir platform oluşturulacak.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Kaan Varnalı’nın Program Koordinatörlüğünde, Sosyal Medya uzmanı Richard Stacy’nin danışmanlığında hazırlanan bu sertifika programının amacı, profesyonel katılımcılarını içerik yaratmaktan dijital strateji oluşturmaya kadar alanında tam donanımlı olarak hazırlamak ve sorumlu oldukları markaların rekabet edebilirliklerini artırmak…

Katılımcılar için not: Programa katılacak herkes, 18 Ekim 2012’de düzenlenecek olan “Digital Age Conference”ına ücretsiz olarak katılabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.