MediaCat

Reynmen ve Realme’den #EvdeKal çağrısı

Realme herkesi evlerinde kalmaya teşvik etmek için Reynmen işbirliğinde bir sosyal sorumluluk kampanyası hazırladı.

Reynmen ve Realme’den #EvdeKal çağrısı

Coronavirus salgınının yayılım hızını azaltmak için herkesin mümkün olduğunca evlerinde kalması gereken bugünlerde akıllı telefon markası Realme, insanları evde kalmaya teşvik etmek için bir sosyal sorumluluk projesi hazırladı.

21 Mart Cumartesi saat 20:30’da Realme ve Reynmen’in Instagram hesaplarında yayınlanacak Reynmen konseriyle marka; hastanelere N95 maske bağışı yapacak, Ahbap Platformu’na yardımda bulunarak platformun son 15 günde işten çıkarılmış insanlara yardım etmesine destek olacak ve konseri evinde izleyen üç kişiye -Realme Türkiye’nin Instagram hesabından gerçekleşecek bir çekilişle- Nisan 2020’de Türkiye’ye gelmesi beklenen Realme modellerinden hediye edecek.

Markanın sosyal medyadan #benimolayım ve #evdekal etiketleriyle desteklediği kampanya kapsamında gerçekleşecek konseri instagram.com/realmeturkey ve instagram.com/reynmen adreslerinden izlemek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.