Renault kararsız kaldı

Markadan sosyal medyada kararsız hareketler.

07.12.2018 - 10:04 | MediaCat

Renault kararsız kaldı

Geçtiğimiz ay “Büyük Haber” isimli bir ÖTV kampanyasına imza atan Renault Türkiye, 2018’in bitimine sayılı günler kala tüketicinin karşısına yeni ve “kararsız” bir kampanyayla çıktı.

İlk adımı 1 Aralık tarihinde sosyal medya hesaplarının kapak fotoğraflarının #Kararsızlık yazılı görsellerle değiştirilmesiyle atılan kampanya kapsamında sonraki günlerde her otomobil, birbirinden farklı renkler ve kampanya sloganlarıyla duyuruldu.

Sosyal medyada merak eden kullanıcılara sunulan kararsız cevaplar, çağrı merkezinde tüketiciyi kararsız bir şekilde karşılayan bant kaydı ve radyo için hazırlanan reklamın sosyal medya hesaplanması gibi hareketlerle kararsız olma durumunun, marka karakterine her alanda işlediği gösterildi.

Kampanya ilanı, dört gün süren kararsızlığın ardından 5 Aralık saat 20.00’da Ali İhsan Varol’la #Kararsızlık” isimli Facebook canlı yayınında sosyal medya kullanıcılarından gelen yorumlara göre şekillendirildi.

KÜNYE

  • Reklamveren: Renault Türkiye
  • Reklam Ajansı: 4129Grey

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.