Renault Socialbakers listesinde ilk onda

Renault, son dönemde yayınladığı viral videoları, sanal test sürüşleri ve canlı otomotiv lansmanı yayınıyla sosyal medyada yüksek etkileşimli bir iletişim platformu yarattı.

29.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Renault, son dönemde yayınladığı viral videoları, sanal test sürüşleri ve canlı otomotiv lansmanı yayınıyla sosyal medyada yüksek etkileşimli bir iletişim platformu yarattı. Renault’nun sosyal medya atağı, markayı, Socialbakers’ın en çok duvar paylaşımı yapılan Facebook sayfaları listesinde ilk ona yerleştirdi.

Renault Türkiye Facebook sayfası, Socialbakers’a göre en çok hayrana sahip olan tüm markalar arasında ikinci otomotiv markası oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Renault Pazarlama İletişimi Müdürü Özlem Ünlü, konu hakkında şu yorumu yaptı: “Hayran sayımızla Renault Global Facebook sayfasını geçerek, dünyadaki tüm Renault markaları aralarında en aktif Renault ülkesi olduk. Fluence aracımızın viral videoları Facebook’ta en çok takip edilen videolar olurken, Z.E. elektrikli otomobil etkinliğimizin canlı yayını geniş bir kitleye ulaştı. Ayrıca Latitude aracımıza özel olarak hazırladığımız, 360 derece sanal test sürüşü deneyimi sunan web sitesi ile sanal dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Hedef kitlemizle sürekli ve interaktif bir iletişim yaratma imkanı verdiği için sosyal medyaya çok önem veriyoruz. Hayran sayısı gün geçtikçe artan Facebook sayfamızda ve araçlarımıza özel hazırladığımız web sitelerimizle, takipçilerimize zengin bir içerik sağlamaya ve onlarla aktif iletişim kurmaya devam edeceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.