‘Relight Orchestra’ rüzgarı Mariachi’nin ev sahipliğinde Shayna’da esecek

House Müziği elektronik soundlar ve canlı müzik enstrümanlarıyla biraraya getiren Relight Orchestra...

09.07.2008 - 10:42 | MediaCat

House Müziği elektronik soundlar ve canlı müzik enstrümanlarıyla biraraya getiren Relight Orchestra, Türkiye’nin en sevilen Agav & Limon aromalı birası Mariachi sponsorluğunda Çeşme Shayna’da sahne alıyor…

Partilerin en eğlenceli üyesi, keşfedilmemiş farklı tatlar ve beklenmedik lezzetler arayanların içeceği Mariachi; müzikseverleri 9 Ağustos Cumartesi gecesi Shayna’da büyük çıkışını “Elegibo” parçası ile yapan Relight Orchestra ile buluşturuyor.

Mariachi ve Mariachi Black’lerinizi keyifle yudumlayacağınız ve eğlecenin ateşini içinizde hissedeceğiniz bu muhteşem gecede, Relight Orchestra üyeleri Robert Eno(DJ), Alex Montana (Vokal ve perküsyonlar) ve Mark Lanzetta (Vokal ve Keman) ile eğlencenin tadına varacaksınız.

9 Ağustos Cumartesi gecesi Shayna’da, Mariachi keyfi ile tamamlanacak olan bu muhteşem konserde müzikseverler unutulmaz bir gece yaşayacaklar. Disko müziğinin altın çağıni ve 70& 80’lerin Funk Müzik ruhunu yakalamak için House Müziği Elektronik soundlar ve canlı müzik enstrümanlarlarıyla biraraya getiren Relight Orchestra’nın ritmine kendinizi kaptırmak istiyorsanız Mariachi sponsorluğunda gerçekleşecek bu konseri kaçırmayın.