ReklamStore’un RTB çözümü: ReklamVidi

Yeni araç, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya gösterilmesini sağlıyor.

24.09.2014 - 11:28 | Ali Kuru

Dijital, mobil, tablet

2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu olan ReklamAction affiliate ağı ile Türkiye’de internet reklamcılığı konusunda reklamveren ve yayıncılara hizmetler sunan ReklamStore, video reklamların minimum maliyet ile maksimum kullanıcıya ve belirli hedef kitlelere gösterilmesini sağlayan online video ağı ReklamVidi’yi yayıncıların ve reklamverenlerin hizmetine sunuyor.

ReklamVidi ile yayınlan reklamlar, RTB (Real Time Bidding) teknolojisiyle uygun model ve hedefleme seçenekleri kullanılarak binlerce reklamveren ve web sitesi aracılığı ile kullanıcı odaklı etkileşim yaratıyor.

Reklamveren için gerçek etkileşim, doğru hedefleme, anlık raporlama, optimizasyon ve interaktivite olanağı sunan ReklamVidi, yayıncılar için de hedefli reklam, gerçek zamanlı rapor, maksimum kazanç ve profesyonel destekle kazanç optimizasyonu vaat ediyor.

Kullanıcı davranışlarını izleyen ReklamVidi, doğru hedefleme ile hedef kitleye tüm teknoloji platformları üzerinden erişim olanağı sunarken, yeniden hedefleme(re-targeting) özelliği ile reklamverene ait siteyi daha önce ziyaret etmiş ilgili kullanıcıları hedefleme olanağı sunuyor. Anlık raporlama özelliği sayesinde reklam raporları izlenme ve tıklanma oranları yayınla eş zamanlı olarak güncellenirken, kampanyanın maksimum performansa ulaşması için hem otomatik ve hem de manuel optimizasyon yapılabiliyor.

Reklamveren ve yayıncılara in-banner, in-stream gibi standart video reklam modellerinin yanı sıra ReklamVidi ekibi tarafından geliştirilmiş özel format ve interaktif reklam modelleri ile de reklam verme ve yayınlama seçeneği sunan ReklamVidi, “In Stream Reklam Formatları” sayesinde video player içerisindeki video yayını başlamadan önce, başladıktan sonra veya video tamamlandıktan sonra reklam gösterme olanağı sunuyor.

Ziyaret edilen internet sitesinin içeriği ile alakalı alternatif videoların gösterildiği, görsel olarak özelleştirilebilen reklam modeli olan “VidiWidget” ve yayıncı sitenin sağ alt köşesinde açılan ve herhangi bir içeriğe bağlı olmadan çalışan alternatif video reklam modeli “VidiRoll” ile kullanıcıların marka ile etkileşimini güçlendiren ve zengin medya içerikleri ile özelleştirilebilen interaktif reklam formatları, ReklamVidi’nin reklamverenlere sunduğu seçenekler arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.