Reklamcılığın seyrini değiştirecek üç sektör

RVD’nin ikinci üye toplantısı ‘Değişen Dünyada İletişim’ temasıyla dün düzenlendi.

06.09.2013 - 11:05 | Enes Taşkıran

Reklamverenler Derneği’nin ikinci üye toplantısı ‘Değişen Dünyada İletişim’ temasıyla dün (5 Eylül) İstanbul Modern’de düzenlendi. Prof. Dr. Yankı Yazgan ve Dünya Reklamverenler Federasyonu (WFA) Direktörü Stephan Loerke’nin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Prof. Yazgan sunumunda, bir markaya niye aşık olduğumuz, nasıl karar verdiğimiz, nasıl risk aldığımız ve gençlerle yetişkinlerin beyinlerindeki işleyiş farkı gibi başlıklara değindi.

Stephan Loerke ise 57 ülkenin üye olduğu WFA’nin yakın gelecekteki ajandasını paylaştı. Loerke’ye göre dünyada reklamcılığın yakın geleceğine şekil verecek sektörler gıda, alkol ve yaşam tarzı sebebiyle yaygınlaşan bulaşıcı olmayan hastalıklar (NCD). Bu üç sektörün dünyayı ve dolayısıyla reklamverenleri nasıl etkilediğini ayrıntılarıyla anlatan Loerke’nin ardından Başkan Ahmet Pura konuşmacılara ve katılımcılara teşekkür ederek üye toplantısını noktaladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.