Reklamcı Çetintürk’ün cenazesi Türkiye’ye getirildi

Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile dün saat 17.00 sıralarında Sao Paulo'dan İstanbul'a getirilen ünlü reklamcı Murat Çetintürk'ün cenazesi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali'nden ailesi ve arkadaşları tarafından alındı.

18.02.2011 - 00:00 | MediaCat

 Türk Hava Yolları’nın tarifeli uçağı ile dün saat 17.00 sıralarında Sao Paulo’dan İstanbul’a getirilen ünlü reklamcı Murat Çetintürk’ün cenazesi, Atatürk Havalimanı Kargo Terminali’nden ailesi ve arkadaşları tarafından alındı. Evlendikten üç gün sonra balayı için gittiği Brezilya’da geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Murat Çetintürk’ün yaralanan eşi Eda Çetintürk ve diğer yaralı arkadaşı Dış Hatlar Terminali’nden çıkış yaptı.

Atatürk Havalimanı’nda kendilerini görüntülemek isteyen gazetecilere tepki gösteren Murat Çetintürk’ün arkadaşları, cenazenin ve Eda Çetintürk’ün görüntüsünün çekilmesini istemedi. Tekerlekli sandalyedeki Eda Çetintürk’ü yakınları teselli etmeye çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.