Reklam Yaratıcıları Derneği’ne ödül

Reklam Yaratıcıları Derneği, Hürriyet İK Gazetesi ile ortaklaşa düzenlediği ‘Dilinizden Utanmayın’ isimli sosyal sorumluluk kampanyası ile ‘2006 - Türk Dili Ödülü’ne layık görüldü.

12.04.2006 - 00:00 | MediaCat

Reklam Yaratıcıları Derneği, Hürriyet İK Gazetesi ile ortaklaşa düzenlediği ‘Dilinizden Utanmayın’ isimli sosyal sorumluluk kampanyası ile ‘2006 – Türk Dili Ödülü’ne layık görüldü.

Her yıl ‘Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri’ kapsamında verilen ‘Türk Dili Ödülleri’nden basın dalındaki ödülü bu yıl, Reklam Yaratıcıları Derneği aldı. Reklam Yaratıcıları Derneği, 03 Mayıs 2006 Çarşamba günü İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda düzenlenecek törende ödülünü alacak.

Türkçe’de son yıllarda yaşanan kirlenme ve yanlış kullanımların ciddi boyutlara ulaştığını söyleyen Reklam Yaratıcıları Derneği Başkanı Sayın Bülent Fidan “Reklam Yaratıcıları Derneği, dilde yaşanan kirliliğe dikkat çekmek ve doğru “Türkçe” kullanımını teşvik etmek amacıyla bu kampanyayı başlattı” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.