MediaCat

Reklam ve Pazarlama Zirvesi için geri sayım başladı

Zirve bu yıl 3 Mart’ta düzenlenecek.

Reklam ve Pazarlama Zirvesi için geri sayım başladı

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl “Rule the Future!” sloganıyla düzenlenen Reklam ve Pazarlama Zirvesi katılımcılarını bekliyor.

Firmaların pazarlama stratejileri, yeni nesil pazarlama trendleri, reklamcılık ve pazarlama dünyasının geleceği gibi birçok konunun ele alınacağı etkinlik 3 Mart tarihinde 09:30 – 16:00 saatleri arasında Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Altın sponsorluğunu Nestlé’nin üstlendiği zirvenin kesinleşen konuşmacıları Turkcell CMO’su Ömer Barbaros Yiş, TBWA\Istanbul CCO’su İlkay Gürpınar, Danone Sütlü Ürünler Pazarlama Direktörü Yavuz Feyzioğlu, Alametifarika Kreatif Direktörü Ozan Özüm Özbey, Rabarba Kreatif Direktörü Pemra Ataç Açıktan, Nestlé Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Zeynep Sungu, 4129Grey Kreatif Direktörü Ahmet Terzioğlu, Tohum Otizm Vakfı Genel Müdürü Betül Selcen Özer, Koton Pazarlama ve Görsel İletişim Müdürü Büşra Miray Müftüoğlu ve Extra Loyalty Solutions CEO & Kurucu Ortağı İrem Tüzünalper.

İstanbul Moda Akademisi, Cactuslab ve Şenay Akın Earrings gibi birçok ismin fuaye alanında workshop’lar düzenleyeceği etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye rpzistanbul.com adresinden, etkinlik biletlerine ise Biletino’dan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.