Reklam Merkezi’nin yeni adı Rm

İzmirli ajans, yoluna Rm adıyla devam edecek.

05.04.2021 - 15:56 | MediaCat

Reklam Merkezi’nin yeni adı R:m

Pandemi döneminde “bir arada olmadan da bir arada olmayı” ajans kültürüne entegre eden, bir yandan da yeni markaları portföyüne katan Reklam Merkezi, adında bir sadeleşmeye giderek 38 senelik geçmişine yeni bir soluk getirdi. Yeni dönemde yoluna Rm adıyla devam etme kararı alan ajans, bu değişiklik kapsamında sadece bir reklam ajansı olmaktan ziyade iletişimin gücünü toplumsal fayda için kullanan bir ekosistem kurmayı ve bunu kurum kültürü haline getirmeyi hedefliyor.

Rm Ajans Başkanı Yiğit Sal, değişiklikle ilgili şunları söyledi: “Herkes farklı, herkes çeşitli. Çeşitliliğin ortak değer üretmesinin tek yolu ise farklılıkların iletişiminde saklı. Rm olarak; farklı hikâyeleri olan insanları, markaları iletişimin gücüyle bir araya getiriyor, topluma fayda sağlıyoruz. O yüzden Bauhaus’tan yola çıktık. ‘:’nin sembolize ettiği iletişimin gücüyle bir çatı kurduk. Bu yapının merkezi de Türkiye’nin iletişime en açık kenti olan İzmir.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.