Reklam filmlerinizi MediaCat TV’ye yükleyin!

Video içerik sitemiz MediaCat TV, çok yakında açılıyor. MediaCat TV’ye ajanslar tarafından reklam filmleri de yüklenebilecek...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Video içerik sitemiz MediaCat TV, çok yakında açılıyor. MediaCat TV’ye ajanslar tarafından reklam filmleri de yüklenebilecek.

Bu çerçevede MediaCat TV sitemizde her ajanstan bir temsilciyi editör olarak atamaya imkan tanıyan bir yapı oluşturuldu. Ajans temsilcileri, editör olarak atandıktan sonra yeni kampanyalarının reklam filmlerini kendileri yükleyebilecekler. Böylece hem sektörde üretilen reklam filmlerine -ilgili tüm künye bilgileriyle birlikte- kolayca erişilmesini sağlamak, hem de zaman içinde geniş bir reklam filmleri arşivi oluşturmak istiyoruz.

Ürettiğiniz reklam filmlerinizi MediaCat TV’ye yüklemek istiyorsanız, ajansınızı temsil edecek kişinin adı, soyadı ve email adresini Aşkın Baysal (askinbaysal@kapital.com.tr) ve Tuğba Soytürk’e (tugbasoyturk@kapital.com.tr) bildirebilirsiniz.

Konuyla ilgili teknik bilgilendirme, ajans temsilcilerinin isimlerinin ve iletişim bilgilerinin bize gönderilmesinden sonra bizzat söz konusu temsilcilere yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.