Reklam filminden 1 milyon dolar aldı

Ali Ağaoğlu, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın yanında inşaatına başladığı yeni projesi My World Europe’un...

27.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Ali Ağaoğlu, Atatürk Olimpiyat Stadı’nın yanında inşaatına başladığı yeni projesi My World Europe’un reklam filminde rol aldı. Televizyonlarda gösterime giren reklam filmi için yönetmen Sinan Çetin ile anlaşan Ağaoğlu, filmde rol almak için kendi şirketinin tanıtım ve pazarlama bütçesinden 1 milyon dolar aldı.

My World Europe lansmanında konuşan Ali Ağaoğlu, 1 milyon dolarlık oyunculuk ücretiyle ilgili olarak “Ucuza gittim” yorumunu yaparken, aldığı parayı eğitime bağışlayacağını açıkladı.

Yönetmen Sinan Çetin ve Plato ekibiyle projenin inşa edileceği arazide 12 saat süren çekimlerde 45 kişilik set ekibi görev aldı. Ali Ağaoğlu, disiplini ve kamera önündeki rahatlığıyla Sinan Çetin’den tam not aldı. Filmde My World Europe ile ilgili bilgiler sunan Ali Ağaoğlu, yüzde 87’si yeşil alan olan projenin içinde golf sahası, 130 metrelik açık yüzme havuzu, 10. katta yer alan bahçeli teraslar ve kendi enerjisini üreten sistem sayesinde yüzde 20 daha ucuz elektrik olacağına dikkat çekiyor.

“Bu ülkede herkes iyi yaşamayı hak ediyor” sloganıyla tanıtılan My World Europe, geçen aylarda gündemi meşgul eden “havuzlu villa” polemiğine de Ali Ağaoğlu’nun ağzından “Bu ülkede yaşayan herkes havuzlu, güzel ve kaliteli bir evde oturmayı hak ediyor” söylemiyle yanıt veriyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.