MediaCat

Rejoice’un reklam yıldızı Ebru Akel oldu

11 Mayıs 2007 tarihinden itibaren yayınlanmaya

Rejoice’un reklam yıldızı Ebru Akel oldu

11 Mayıs 2007 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan ve tek versiyon olarak çekilen reklam filminin yüzü Ebru Akel oldu.

Reklam filminde kadınlara ‘Hayatınızı değiştirmeye saçınızdan başlayın’ mesajını ileten Ebru Akel, Rejoice’la değişime davet ediyor.

Reklam filminde dev bir saç fırçasının telleri parmaklıklar gibi Ebru Akel’in etrafını sarıyor. Bu parmaklıklar hayatın rutinliğini sembolize ediyor ve Ebru Akel bu durumdan kurtulmanın en iyi yolunun “değişim” olduğunu belirtiyor.

Hazırlık aşamasında 10 kişilik bir ekibin görev aldığı reklam filmi 2 haftalık bir çalışma sonrasında ortaya çıktı. Ebru Akel’in konuştuğu planlarda sesli çekim yapabilen bir kamera kullanılırken, saç planları yüksek kare (ağır çekim) yapabilen bir kamera ile çekildi. Toplam 2 kamera ile gerçekleştirilen çekimler, 35 mm film formatında hazırlandı. Filmdeki dev saç fırçasının telleri reel olarak yapıldı. Fırçanın üst kısmı ise 3d grafik animasyonla yaratıldı.

Filmin reklamvereni Procter & Gamble, reklam ajansı ise, Leo Burnett.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.