Regnum İnşaat’a yeni genel müdür yardımcısı

Yavuz Üçüncü, Ağustos 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum’un

09.10.2007 - 11:02 | MediaCat

Yavuz Üçüncü, Ağustos 2007 tarihinden itibaren Öztürk Group şirketlerinden Regnum’un Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Profesyonel çalışma yaşamına 1994 yılında ITÜ Mühendislik firmasında Proje Mühendisi olarak başlayan Yavuz Üçüncü, daha sonra 111 villalık bir projede Şantiye Müdürlüğü görevini yürüttü. 1997 yılında çalışmaya başladığı Gama Endüstri firmasında, Temmuz 2007 tarihine kadar yurtiçi ve yurtdışı şantiyelerinde çeşitli görevler üstlenen Üçüncü, Sivas – Kangal Termik Santrali İnşaat Saha Şefi olarak çalıştı. Afşin Elbistan Termik Santrali’nde İnşaat Safa Şefi olarak çalışmaya devam eden Üçüncü, aynı şirketin Suudi Arabistan projelerini yürütmeye devam etti. Suudi Arabistan Petrokimya Projesi İnce İşler Şefi, Berri Gaz Fabrikası İnşaat Müdür Yardımcısı, Safco Fertilizer İnşaat Müdür Yardımcısı ve Natpet PP/Osbl Projesi İnşaat Müdürlüğü görevinin ardından son olarak Tasnee Ldpe/Hdpe Projesi’nde İnşaat ve Mekanik Müdürü olarak görev yaptı.

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunu olan Yavuz Üçüncü, evli ve 1 çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.