Reels Awards başlıyor

En yaratıcı ve eğlenceli Reels içerikleri Reels Awards'ta ödüllendirilecek.

28.06.2021 - 18:55 | MediaCat

Reels Awards başlıyor

Türkiye’nin en büyük influencer ağına sahip Trendyol, influencer’ların kendi gelişimlerini desteklemek, daha etkin ve yaratıcı içerik üreterek ekosistemin gelişimine katkı sağlama hedefiyle Trendyol Influencer Akademi’yi duyurmuştu. Bu program kapsamında ortak eğitimler düzenleyen Instagram ve Trendyol, Türkiye’nin bu çapta düzenlenen ilk ve en büyük Reels yarışmasını bugün reelsawards.com adresinde başlattı.

En yaratıcı ve eğlenceli Reels içeriklerinin ödüllendirileceği bu yarışmada kazananlar aynı zamanda Instagram’da tanıtım şansı yakalayacak. Trendyol ve Instagram, bu sayede internet içeriklerinin zenginleştirilmesine, yeni kuşakların ise doğru ve kaliteli içerik üreterek gelir sağlamasına destek olacak.

Reels Awards nedir?

Trendyol, Instagram ve MediaCat ortaklığında gerçekleşen ve verilen brief’e uygun şekilde çekilen Reel’ların değerlendirilip ödüllendirildiği bir yarışmadır.

Yarışmaya influencer / dijital içerik üreticisi, Instagram’da en az 10 bin takipçiye sahip ve 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

En iyi Reel’ları, Instagram ve Trendyol’dan marka, kreatif içerik ve influencer pazarlamasında uzman kişilerin katılımıyla oluşan jüri seçecektir. Reels Awards’ta yarışan projeler, Brief’e Uygunluk, Orijinal Fikir / Hikâye Anlatımı, Görsel Kalite, Ses / Müzik ile Uyumluluk, Düzenleme / Kurgu kriterleri üzerinden değerlendirilecek.

Influencer / dijital içerik üreticileri toplam dört kategoride yarışacak. Tüm kategori birincileri, hem Reels Award fiziksel ödülünün sahibi olacak hem içeriğin Facebook Creative Shop ve profesyonel prodüksiyon desteğiyle yeniden çekilmesiyle, Trendyol’un kampanyalarıyla milyonlara ulaşma şansı yakalayacak.

Reels Awards hakkında detaylı bilgiye reelswards.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.