Reebok’tan Akademi’ye açık mektup

Marka, antrenörlerin de Oscar ile ödüllendirilmesini talep ediyor.

10.08.2017 - 10:00 | Sencer Uçar

Reebok'tan Akademi'ye açık mektup

John Bailey’nin Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin yeni başkanı olmasının ardından 24 saat geçmeden, Reebok Başkanı Matt O’Toole’den sinema oyuncularını beyazperde için hazırlayan antrenörlerin de Oscar ile ödüllendirilmesini talep eden bir mektup aldı.

Mektuba, yeni görevi için Bailey’i tebrik ederek giriş yapan O’Toole, görüntü yönetmeni olmasından ötürü Bailey’nin kamera arkasının ve set kurulmadan önce yapılan hazırlıkların önemini iyi bildiğini ve Reebok’ın da bu gerçeklerin farkında olduğunu belirterek devam etti. Mektubuna, günümüzde birçok sahne ve öykünün olağanüstü fiziksel dönüşüm gerektirdiğine dikkat çeken O’Toole, her yıl birçok oyuncunun rolleri gereği vücutlarını şekillendirme ihtiyacı duyduğunu ve oyunculara bu yolda yardımcı olan antrenörlerin de onurlandırılması gerektiğini belirtti. O’Toole, 1927 yılında kurulan Akademi’nin 36 yıldır makyaj ve saç tasarımını ödüllendiriyor oluşunu da satırlarına ekledi.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi’nin çiçeği burnunda başkanı John Bailey’nin Reebok’a yeni ödül kategorisi talebine nasıl bir tepki vereceği ise merak konusu.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.