Reebok’tan, yeni reklam kampanyası

Dünyanın en ünlü sporcuları Reebok’ın yeni reklam kampanyası için bir araya geliyor. Reebok’ın yeni reklam kampanyası 1 Eylül 2007 tarihi itibariyle Türkiye’de başlıyor.

06.08.2007 - 16:12 | MediaCat

Dünyanın en ünlü sporcuları Reebok’ın yeni reklam kampanyası için bir araya geliyor. Reebok’ın yeni reklam kampanyası 1 Eylül 2007 tarihi itibariyle Türkiye’de başlıyor.

“Herkesin içinde iki kişi vardır” sloganıyla yola çıkan Reebok, herkesin iki yüze sahip olduğunu gözler önüne seriyor. Kampanyada, futbol fenomenleri Thierry Henry ve Andriy Shevchenko, basketbolun starları Allen Iverson ve Yao Ming, tenisin yükselen yıldızı Nicole Vaidisova da dahil olmak üzere, her biri kendi dalında başarısını kanıtlamış yıldız sporcuların, farklı yüzleri ve duyguları sergileniyor.

Reebok’ın Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Uli Becker; “Herkesin içinde iki kişi vardır” kampanyası ile insanların içlerindeki farklı yönleri ortaya çıkarmayı amaçladıklarını söylüyor. Bu çok yönlü reklam kampanyası, dünyanın hayran olduğu sporcuların zıt yönlerini ortaya koyarak; insanları, kendi bireyselliklerini kutlamaya teşvik ediyor. Örneğin, Allen Iverson sahada rakiplerine göz açtırmayan bir oyuncuykuyken, saha dışında ailesine gözü gibi bakan bir babaya dönüşüyor. Yao Ming ürküten 2,29’luk boyunun altında aslında derin, yardımsever bir kalp taşıyor.

Kampanya manifestosu da markanın değerlerini ve bakış açısını güçlü bir şekilde ifade ediyor:

“Bazıları sadece seçkin bir grup insanın spor yaptığını düşünür.
Ve sadece %1’lik üst tabaka önemlidir.
Onlar, yaşadıkları her anı zafere dönüştürmeye adayanları diğerlerinden üstün görür.

Onlara göre yaşam ve spor arasındaki dengeyi bulmaya çalışanlar daha başlama düdüğü çalmadan yenik sayılır.
Bu düşüncelere saygı duyuyoruz ama onlara katılmıyoruz.
Aslına bakarsanız saygı falan da duymuyoruz.
Boşver bunları.

Herkesin içinde iki kişi vardır.”

Reebok, yarattığı bu reklam kampanyası ile içinizdeki 2 farklı kişiyi keşfetmenizi sağlıyor. www.what2ru.com sitesinde ziyaretçiler, “sen hangi 2’sin?” sorusunu cevaplayarak kendilerini ifade etme fırsatını yakalayacaklar. Ayrıca, kampanyanın özel kamera arkası çekimleri ve dünyaca ünlü 5 sporcunun tercih ettiği Reebok ürünleri de sitede yer alacak.

Reebok, yaşam ve spor arasındaki dengeyi her sezon yenilenen koleksiyonlarıyla da yansıtıyor. En ileri teknolojileri ve en iyi malzemeleri moda ile birleştiren ürünler, Reebok mağazalarında teknoloji ve stilden ödün vermek istemeyen spor tutkunlarının beğenisine sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.