Redbull Formula Una’larını Yonja’dan Buldu

Türkiye'nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, Formula 1’ de sahip olduğu...

23.08.2007 - 11:44 | MediaCat

Türkiye’nin lider online sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı Yonja.com, Formula 1’ de sahip olduğu iki takımla yarışan Red Bull’a Formula Una kızlarını bulmasında yardımcı oldu. Red Bull, Türkiye F1 Grand Prix’ ine VIP konuk olarak davet edeceği etkileyici, esprili ve motor sporlarına meraklı 10 Türk kızını Türkiye’nin lider sosyal ağı ve en büyük gençlik portalı olan Yonja.com üyelerinin arasından buldu!

Red Bull Racing , F1 yarışlarının yapıldığı her ülkede 10 tane motor sporlarına meraklı, sosyal ve etkileyici bayanı 4 gün boyunca VIP konuk olarak sadece takımların ve çok özel dünyaca ünlü VIP konukların giriş yapabildiği Paddock alanında ağırlıyor. Bu sene Türkiye ayağında Redbull yaratıcılığını, 4.5 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik platformu olan Yonja.com’un enerjisiyle birleştirdi.

La Formula Una adayları 03 Ağustos 2007, Cuma gününe kadar Yonja profillerinde karşılarına çıkan bannera tıklayarak başvuru formunu doldurdular ya da formulauna@tr.redbull.com adresine fotoğraflı CV’lerini gönderdiler. Finale kalanlar arasından 10 şanslı kız Reina’da gerçekleştirilen muhteşem gecede organizasyon yetkilileri, ünlü kişiler ve pilotlardan oluşan gizli jüri tarafından seçildi.

Redbull ve Yonja.com işbirliği ile seçilen bu 10 şanslı La Formula Una kızı 4 gün boyunca antrenmanları, pole positionı ve yarışı en yakından izleyecek, dünyaca ünlü sanatçı ve sporcularla, F1 takımları ve pilotlarıyla tanışacak, Paddock içinde ve dışında düzenlenen Red Bull Racing partilerine katılacak.1 Şanslı Formula Una kızı bu büyük organizasyonun sonunda Dünya turuna çıkmaya hak kazanacak.

Paddock’ da VIP konuklarla, pilotlarla muhteşem bir 4 gün geçirecek olan motor sporlarına meraklı, çok iyi derecede İngilizce bilen, 18 – 30 yaşları arasında, gülümsemeyi ve konuşmayı seven, sevimli, etkileyici Formula Una kızları gizli bir jüri tarafından izlenecek. Aralarından bir kişi stiline, esprilerine, sıcak davranışlarına göre sezonun son yarışı olan Sao Paulo Grand Prix’ e diğer ülkelerden seçilen Formula Una’ larla birlikte davet edilecek. Sezonun bütün Grand Prix’ leri sonunda en başarılı Formula Una kızı muhteşem bir tatil kazanacak. Yonja Media Group Satış ve Pazarlama Direktorü İlke Çarkcı, şöyle dedi: “Yonja benzer ilgi alanlarına sahip insanları biraraya getiren bir platform. Üyelerimiz arasında motor sporlarına ilgi duyan çok ciddi bir kitle var. Redbull ile gerçekleştirdiğimiz bu başarılı iş birliği sayesinde üyelerimize F1 Turkish Grand Prix’inde ağırlanma fırsatı sunduk ve çok mutlu olduk.” ve ekledi: “Üyelerimizin bu kampanyaya gösterdikleri yoğun ilgi, Redbull ile gelecekte gerçekleştireceğimiz iş birliklerinin de habercisi oldu.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.