MediaCat

Red Bull cesur üniversitelileri bekliyor

Red Bull Can You Make It? 2016’ya başvurular başladı.

Red Bull cesur üniversitelileri bekliyor

Red Bull’un üniversite öğrencilerine meydan okuduğu Red Bull Can You Make It? yarışmasına başvurular başladı. Yarışmacıları para birimi olarak yalnızca Red Bull kutularının geçerli olacağı bir yolculuğa çıkmaya davet eden markanın ilk başvuruların ardından seçeceği üçer kişilik 165 takım 12 Nisan 2016’da Barselona, Floransa, Berlin, Edinburgh veya Prag noktalarından birinde yarışmaya başlayacak.

Nakit para, kredi kartı ve cep telefonunun yasak olduğu yarışma süresince takımlar, hayatta kalmak için Red Bull kutularını kullanacaklar. Bir haftalık yolculuk boyunca yarışmacıların yollarının üstündeki görevleri tamamlayacakları ve sosyal medya desteği almak için fotoğraf ve videolar yayınlayacakları yarışmanın kazananları görevlerde gösterilen başarı ve sosyal medyadaki takipçi sayısına göre belirlenecek.

50’yi aşkın ülkeden 165 öğrenci takımının yer alacağı Red Bull Can You Make It? 2016’ya son katılım tarihi 14 Şubat 2016. Yalnızca üniversite öğrencilerini ağırlayan etkinliğe katılmak için tüm adayların kendilerini, macera tutkularını ve Avrupa’yı dolaşma arzularını anlatacakları birer dakikalık videolar hazırlamaları gerekiyor.

Red Bull Can You Make It? 2016 hakkında daha fazla bilgi edinmek ve başvuru için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.