RD 2002 Faaliyet raporunu yayımladı

Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu, geçtiğimiz yıl reklamveren ve medya temsilcileriyle paylaştığı "Artı değer yaratan iletişim ortaklığı" temalı 2002 çalışma programına uygun olarak gerçekleştirdiği projeleri sektörle paylaştı.

03.07.2003 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu, geçtiğimiz yıl reklamveren ve medya temsilcileriyle paylaştığı “Artı değer yaratan iletişim ortaklığı” temalı 2002 çalışma programına uygun olarak gerçekleştirdiği projeleri sektörle paylaştı.
RD Yönetim Kurulu Başkanı Nesteren Davutoğlu; Ajans-reklamveren-medya işbirliğini amaçlayan bir güç ortaklığının hayata geçirilmesi yolunda yürüttükleri ortak projelerde 2002 yılında önemli ilerlemeler kaydettiklerini söyledi.
Faaliyet Raporu’nun içeriğinde Reklamveren-reklam ajansı iş ortaklığı, medya ile ilişkiler, karar odakları ile ilişkiler, sektörel ilişkiler, Avrupa ile ilişkiler ve özdenetime dair yapılan çalışmalar yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.