RD’nin “büyüme beklentisi gerçekleşir”

MediaCatonline olarak ziyaretçilerimize Reklamcılar Derneği’nin reklam yatırımlarıyla ilgili tahminine katılıp katılmadıklarını sorduk.

25.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılar Derneği üyesi medya ajanslarının verileriyle hazırlanan 2010 yılı reklam yatırımları Mart ayının ilk haftası açıklandı. Yapılan açıklamada derneğin 2011’le ilgili iyimser beklentiler içinde olduğu görüldü. 2011 reklam yatırımlarının yüzde 20-25 bandında büyümesinin beklendiği dernek tarafından belirtildi. 

Biz de MediaCatonline olarak ziyaretçilerimizin konuyla ilgili görüşlerini öğrenmek için bir anket hazırladık ve Reklamcılar Derneği’nin reklam yatırımlarıyla ilgili tahminine katılıp katılmadıklarını sorduk.

Ankete katılanların yüzde 58’i Reklamcılar Derneği ile fikir birliği yaparak önümüzdeki sene reklam yatırımlarında yüzde 20-25’lik bir büyüme beklerken, ankete katılanların yüzde 42’sinin beklentilerinin farklı yönde olduğu görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.