RD’den reklamverenlere verimli işbirliği çağrısı

Reklamcılar Derneği ve MediaCat’in işbirliği ile 27 Mart 2008 Perşembe günü Mövenpick Hotel’inde ‘verimli işbirliği’ temalı bir konferans düzenlenecek...

11.03.2008 - 18:20 | MediaCat

Reklamcılar Derneği ve MediaCat’in işbirliği ile 27 Mart 2008 Perşembe günü Mövenpick Hotel’inde ‘verimli işbirliği’ temalı bir konferans düzenlenecek.

Konferansın ilanında, verimli işbirliği konusunda şu sözlere yer veriliyor: ‘Reklamveren-reklam ajansı işbirliğinin amacı marka için ‘katma değer’ yaratabilmektir. Peki; bu değeri nasıl ölçüp ücretlendireceğiz? Bu işbirliğini her iki taraf için de nasıl “verimli” hale getireceğiz?’

Kahvaltı-konferans için reklamcılık endüstrisinin son yıllardaki bu temel sorununa yepyeni bir yaklaşımla ‘Değer Fiyatlandırması’ çözümünü geliştiren VeraSage Enstitüsü kurucusu Ronald Baker ve ajans değerlendirmesi alanının uzmanlarından David Wethey, 27 Mart’ta İstanbul’a geliyor. Baker ve Wethey, ajans/müşterilerin markaya katma değer sağlamak, yaratılan değer üzerinden birlikte kazanmak için neler yapabileceklerini paylaşacak. Fiyatlandırmanın “değer odaklı göstergeler” üzerinden yapılması yaklaşımını ele alarak, üretim ve ücretlendirme odağının “zaman”dan “sonuç”a doğru nasıl kaydırılabileceğini modelleyecek.

Konferans hakkında bilgi almak ve konferansa katılmak için aşağıdaki isimlerle irtibat kurulabilir.

Reklamcılar Derneği – Nilüfer Ergürler – 212 243 93 63 – nilufer@rv.org.tr
MediaCat – İlkem Aslan – 212 282 26 40 /117 – ilkemaslan@kapital.com.tr

www.mediacatonline.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.