Ray Velez kışkırtıcı fikirleriyle BWI’a geliyor

Razorfish Global CTO’sundan “Dijital Dönüşüm Kiti”.

30.10.2015 - 14:09 | Haluk Kasarcı

Ray Velez kışkırtıcı fikirleriyle BWI’a geliyor

Razorfish Global’de CTO koltuğunda bulunan Ray Velez Brand Week Istanbul’da hem Digital & Mobile Day hem de Brand Academy Day’de sektör profesyonelleri ve sektörün geleceğinde söz sahibi olacak öğrencilerle bir araya geliyor.

“Sektörümüzün geleceği pazarlama, tüketim kültürü ve teknolojinin kesiştiği noktaları iyi okumakta yatıyor” diyen Velez hissedarlar, ajans yetkilileri ve pazarlama yöneticilerini tüketiciler, yaratıcılık ve organizasyonel değişim konularında ciddi bir öğrenme sürecinin beklediği düşüncesinde. Velez, Dijital Dönüşüm Kiti başlıklı oturumunda İletişim sektörünü bekleyen meydan okumaları ve muhtemel çözümleri katılımcılarla paylaşacak.

Dijital Dönüşüm Kiti’nden neden haberdar olmalısınız? Yanıtı bizzat Velez veriyor: “Kışkırtıcı fikir mi istiyorsunuz. Pekâlâ, işte buyurun: Marka bağlılığı sona erecek. Dağınık halde olan dünya yeniden bir araya getirilecek. Mükemmel marka deneyimleri bizleri ekran bağımlılığından özgürleştirecek. Önümüzdeki 10 yıl içinde ajanslarımız bir algoritma haline gelecek.”