MediaCat

Ramazan’da her şey tamam

Türk Telekom’un Ramazan reklamı yayında.

Ramazan’da her şey tamam

Kalabalık iftar sofralarında bir araya gelmeye alışkın insanların coronavirus salgını nedeniyle sıradışı bir Ramazan geçirdiği bugünlerde Türk Telekom yeni bir reklam filmi yayınladı.

Ekranları aracılığıyla bir araya gelen insanların tek bir kadrajda buluşturulduğu Concept imzalı filminde marka, Ramazan boyunca mesafeleri kaldırmak adına gösterdiği çabalardan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor ve tüm ülkeye hayırlı Ramazanlar diliyor.

Ülkemizin farklı yörelerindeki ailelerin iftar sofralarının yer aldığı filmin çekimlerinde hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat edildi. Filmde yer alan tüm oyuncular ve aileleri, kamera karşısına gerçek ortamlarında ve mesafe kurallarına azami özen gösterilerek geçti. Evlerin doğal dekorları korunurken, filmde gösterilen sofralar da çekimlerin gerçekleştirildiği evlerin olanakları doğrultusunda hazırlandı.

Tüm çekim ekipmanları sterilize edilirken, üç kişilik yerel prodüksiyon ekipleri de sterilize edilmiş tulumlarla evlere girdi. Yerel çekim görüntülerinde drone kullanıldı ve görüntüler internet yoluyla prodüksiyon ekiplerine ulaştırıldı. Montaj ve yayına hazırlık çalışmaları da post prodüksiyon ekiplerinin kendi evlerinde çalışmasıyla tamamlandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.