Ramazan öncesi evler Kalecolor Tanıdık Servis ile zahmetsizce boyanıyor

Ramazan öncesi evler Tanıdık Servis ile zahmetsizce boyanıyor!

22.08.2007 - 10:18 | MediaCat

Boya işlemlerinde hem boyasına hem ustasına garanti veren Kalecolor Tanıdık Servis ile Ramazan öncesi evleri zahmetsizce boyamanın şimdi tam zamanı! 444 KALE / 444 5253 no’lu telefonu arayın, en moda renkler işinin ehli boya ustalarıyla birlikte evinize gelsin!

Şimdi evleri yenilemenin tam sırası. Tatilden yeni döndünüz ya da tatile çıkmaya hazırlanıyorsunuz. Ancak evinizin ya da ofisinizin sıkı bir temizliğe ihtiyacı var ve işe duvarlardan başlamak istiyorsunuz. Ama boya işlemleri için kime gideceğinizi, kime güveneceğinizi bilmiyorsunuz. Kalecolor Tanıdık Servis bu noktada devreye giriyor. Tatil dönüşü siz hiç yorulmadan evinizi pırıl pırıl boyayıp size teslim ediyor. Tatil hazırlığı içindeyseniz de evinizin anahtarını Tanıdık Servis ustalarına bırakıp gözünüz arkada kalmadan yola çıkabilirsiniz, dönüşünüzde eviniz tertemiz bir şekilde sizi bekliyor olacak. Ramazan ayı öncesi evler Tanıdık Servis’le boyanıyor, ev sahipleri hiç yorulmuyor.

Herkesin sadece tek bir telefonla ulaşıp hizmet aldığı Tanıdık Servis ile boya işlemleri artık hem çok rahat hem de çok kolay. Önce 444 KALE / 444 5253 numaralı Tanıdık Servis Ücretsiz Keşif ve Danışma Hattı’nı arıyorsunuz. Kalecolor Tanıdık Servis uzmanı ev ya da işyerinize gelip ücretsiz keşif yapıyor. Odanıza ya da ofisinize Kalecolor’un insan ve çevre dostu boyalarından en çok hangisi yakışır, tavsiyelerde bulunuyor. Siz tarzınıza en çok hitap eden yeni nesil Kalecolor boyalarından seçiminizi yapıyorsunuz. İstediğiniz gün ve saatte Tanıdık Servis‘in eğitimli ve tecrübeli uzman ekibi tüm malzeme ve gereçleriyle, belirlenen mekâna gelip boya uygulamalarına başlıyor. Bu arada eşyalarınız iş bitiminde yerlerine konmak üzere özenle koruma altına alınıyor. Boya sonrasındaki tüm eşya yerleştirme ve temizlik işleri de yine Tanıdık Servis tarafından yapılıyor. Ayrıca eviniz her türlü aksiliğe karşı sigortalanıyor. Siz isterseniz evinizi tanıdık boyacılara emanet edip tatile bile gidebilirsiniz. Tanıdık boyacılar evinizi tertemiz boyayıp, daha önce belirttikleri gün ve saatte size teslim ediyorlar. Kalecolor’un su bazlı sağlıklı ürünleri sayesinde siz boya işlemi devam ederken bile kesinlikle bir boya kokusu hissetmeden evinizde rahatça kalabilirsiniz.

Evinizi sigortalıyor

Tanıdık Servis’in rahatlığı ve avantajları boyama işleminin sona ermesiyle bitmiyor. Kredi kartı ile ödemelerinizde size 24 aya kadar varan taksit imkânı sağlanıyor. Yaptığı işe ve kullandığı boyaya iki yıllık garanti belgesi veriyor. Ayrıca boyattığınız evinizi ya da işyerinizi bir yıl süresince konut sigortası ile güvence altına alıp poliçesini size hediye ediyor. Tanıdık Servis işbirliği ve sadece su bazlı üretilen Kalecolor boyaları ile evinizi hem yaz hem de kış aylarında pencerenizi bile açmadan rahatlıkla boyatabilirsiniz.

Şimdilik sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Samsun, Gaziantep ve Kayseri, Bursa, Konya, Diyarbakır’da hizmet veren Kalecolor Tanıdık Servis’in yakında tüm Türkiye’ye yayılması hedefleniyor.

Bilgi için:
Nil Akiş/ Global Tanıtım / Tel: 270 52 32/ nil.akis@globaltanitim.com
Feride Çıkıt Engin/ feride.engin@globaltanitim.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.