MediaCat

Rafineri’den Yapı Kredi için ilk kampanya

Yapı Kredi ve Rafineri işbiriliğinin beklenen kampanyası yayına girdi.

Rafineri’den Yapı Kredi için ilk kampanya

Yapı Kredi‘nin, geçtiğimiz Ağustos ayında çalışmaya başladığı reklam ajansı Rafineri tarafından hazırlanan ilk geniş ölçekli kampanyası yayına girdi. ‘Az laf, çok iş’ sloganını benimseyen kampanyada bankanın pratik duruşuna ve hızlı çözüm üretebilme yeteneklerine vurgu yapılıyor.

‘Balıkçı’ başlığı ile yayınlanan ilk filmde balık tutarken gördüğümüz iki kişi arasında geçen diyaloğa misafir oluyoruz. Filmde, yaşı nedeniyle daha bilge bir görünüm sergileyen balıkçı, daha genç olan balıkçıya işin inceliklerini, detaylarını anlatırken; genç balıkçı konuşmak yerine balık tutmaya odaklanıyor. Sonuçta Yapı Kredi ile ilişkilendirilen ve oltası hiç boş kalmayan genç, yaşlı balıkçıyı olduğu kadar izleyicileri de etkilemeyi başarıyor.

İkinci film ise ‘Tamirci’ başlığını taşıyor. Filmde, aracının problemi için farklı tamircilerden teklif almaya çalışan bir kullanıcı görülüyor. Dolaştığı diğer tamircilerin net bir cevap vermek yerine laf kalabalığına boğduğu kullanıcı, sonuçta “Sorun yok, hemen hallederiz” diyen ustayla el sıkışıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.