Radyometre-Köşeli dünya ödülleri sahiplerini buluyor

Akademetre Research Planing'in gerçekleştirdiği toplam 12 Radyometre araştırmasının verileriyle belirlenen Radyometre-Köşeli Dünya Ödülleri 4 Şubat 2003 Salı günü düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

03.02.2003 - 00:00 | MediaCat

Akademetre Research Planing’in gerçekleştirdiği toplam 12 Radyometre araştırmasının verileriyle belirlenen Radyometre-Köşeli Dünya Ödülleri 4 Şubat 2003 Salı günü düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Akademetre bir yıl boyunca Türkiye kapbamında gerçekleştirdiği toplam 21 bin radyo dinleyicisinin görüşlerine dayanarak 47 reklamveren ve radyo planlaması şirketlerini ağırlayacak. Gecede doğru radyo planlamasının üretim ve hizmet sektörlerinin üzerindeki olumlu etkisi vurgulanacak.

RATEM’den Dursun Güleryüz’ün konuşma yapacağı ve ödül vereceği törende M.A.R.K.A İletişim Hizmetlerinden Hulusi Derici, Marketing Türkiye Dergisinden Gülseli Özen Ocakoğlu, İmaj Halkla İlişkiler’den Betül Mardin ve HİD Başkanı Berna Kürekçi gibi iletişim sektöründen isimler, ödül vermek üzere törende bulunacaklar.