MediaCat

Radyo D’den “Her Okula, Bir Müzik Odası”

Radyo D, eğitimde müziğin önemine değinmek için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıyor. ‘

Radyo D’den “Her Okula, Bir Müzik Odası”

Radyo D, eğitimde müziğin önemine değinmek için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıyor. ‘‘Her Okula, Bir Müzik Odası” projesi kapsamında, ihtiyaç sahibi okullarda müzik odaları yenileniyor ve müzik enstrümanları Radyo D tarafından sağlanıyor.

Böylelikle binlerce öğrencinin erken yaşlarda müzikle tanışması ve bir müzik aleti çalabilmesine olanak tanınıyor. Bu özel sosyal sorumluluk projesinin ilk ayağının açılışı, Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde sanatçı Mustafa Ceceli ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün katılımıyla gerçekleşti.

Proje kapsamında okulun müzik odası yenilendi ve müzik enstrümanları Radyo D tarafından sağlandı. Öğrencilerin erken yaşlarda müzikle iç içe olmasını amaçlayan proje kapsamında, Radyo D tarafından temin edilen piyano, keman, darbuka, bağlama, nota sehpaları, mikrofon ve gitarlar Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi müzik odasına bağışlandı.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.