Radikal resmen satıldı

Doğan Gazetecilik A.Ş tarafından yayınlanmakta olan Radikal Gazetesi'ne ait tüm marka ve isim haklarının, internet sitesi alan adları ile birlikte...

31.05.2010 - 00:00 | MediaCat

Doğan Gazetecilik A.Ş tarafından yayınlanmakta olan Radikal Gazetesi’ne ait tüm marka ve isim haklarının, internet sitesi alan adları ile birlikte, KDV hariç 5 milyon 95 bin lira bedel karşılığında Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye satılmasına karar verildiği bildirildi.

Doğan Gazetecilik A.Ş’nin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasında, şirketin bünyesinde yayınlanmakta olan Radikal Gazetesi’ne ait tüm marka ve isim haklarının, internet sitesi alan adları ile birlikte, hazırlatılan ”Değerleme Raporu” sonucuna uygun olarak, KDV hariç 5 milyon 95 bin lira bedel karşılığında Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş’ye satılmasına ve satış bedeline ilişkin tahsilatın 30 Haziran 2010 tarihine kadar nakden ve peşin olarak yapılmasına karar verildiği belirtildi.

Devir işleminin 30 Haziran 2010 tarihinde tamamlanmasının planlandığı duyuruldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.