Quattro İletişim’e üç yeni müşteri

Stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, entegre pazarlama iletişimi...

04.03.2009 - 11:35 | MediaCat

Stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, entegre pazarlama iletişimi ve PR operasyonları konusunda hizmet vermek üzere 2000 yılında kurulan Quattro İletişim, bünyesine yeni müşteriler kattı.

King Paolo, Yılmazlar A.Ş ve Vefa İletişim Hizmetleri A.Ş, iletişim çözüm ortağı olarak Quattro İletişim’i tercih etti. Quattro İletişim, her biri kendi alanında profesyonel bu üç markaya iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Ayakkabıda ilklerin öncüsü King Paolo, değişik tarz ve sistemlerde anatomik ayakkabılar ile dünyada ilk kez ayak yapısına uyum sağlayan, hava sistemli, klimalı ayakkabıların da üretimini yapıyor. King Paolo’nun Türkiye genelinde 300’e yakın satış noktası bulunuyor.

Yapı malzemeleri alanındaki uzmanlığını, iş süreçlerindeki tecrübeleriyle birleştirerek müşteri ihtiyaçlarını karşılayan çözümler geliştiren Yılmazlar A.Ş, uluslararası üne sahip Duravit, TAU Ceramic, Colli, Casa House ve daha birçok markanın yanı sıra, Fausel-Biskamp (Almanya’nın önde gelen duvar kağıdı markası) ve Quick Step Perspective’yi (Belçika’nın önde gelen parke markası) de ürün yelpazesine kattı.

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren ve Turkcell’in kurumsal iletişimde çözüm ortağı olan bilişim alanının önde gelen firmalarından Vefa İletişim Hizmetleri A.Ş’nin de tercihi Quattro İletişim’den yana oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.