Quaresma reklam yıldızı olacak

Beşiktaş'ın bonservisi için İnter'e 7.3 milyon euro ödeyeceği Quaresma, reklam yıldızı oluyor...

21.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Beşiktaş’ın bonservisi için İnter’e 7.3 milyon euro, kendisine de 3 yıl için toplam 11 milyon euro ödeyeceği Quaresma, reklam yıldızı oluyor.

Portekizli futbolcunun popülaritesinden yararlanarak ürün satışlarını artırmak isteyen birçok firma, yıldız oyuncuyu reklamlarında oynatmak için Beşiktaş Kulübü’ne başvuruda bulundu. Siyah-Beyazlı yöneticiler kendilerine gelen bu teklifleri değerlendirmeye alırken, Quaresma ile yapılan sözleşme gereği Portekizli oyuncunun yer aldığı reklam filmlerinde Beşiktaş Kulübü de pay alacak. Quaresma ile yapılan anlaşmanın ilgili bölümünde, ‘Quaresma oynayacağı reklam filmlerinde alacağı paranın 3’te birini Beşiktaş Kulübü’ne verecektir’ deniliyor. Bu arada Ricardo Quaresma, daha önce Porto forması giyerken reklam filminde oynadığını belirterek, ‘Benim için farklı bir deneyim olmuştu. Ama göründüğü kadar kolay olmadığını söylemeliyim. Bana göre herkes kendi işini yapmalı. Yani futbol oynamak benim için daha çekici’ diye konustu.

aksam.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.