Pure New Media’dan eğlenceli bir oyun daha

Philips'in yeni tıraş makinesi QG 3190 için hazırlanan site, tarzına önem veren, tarzıyla fark...

27.06.2008 - 16:16 | MediaCat

Philips’in yeni tıraş makinesi QG 3190 için hazırlanan site, tarzına önem veren, tarzıyla fark yaratmayı bilenlere özel… Site, eğlenceli bir oyun ve fotoğraf yarışmasından oluşuyor: “Osman’ı Adam Et!” ve “Adam Gibiyim!”

Kullanıcılar, “Osman’ı Adam Et!”te saçı sakalı birbirine karışmış Osman’ı QG 3190’ın tüm fonksiyonlarını kullanarak tıraş ediyorlar ve oy topluyorlar. Yarışmada ise “Ben adam gibi adamım!” diyerek kendi fotoğraflarını yüklüyorlar.

Osman’ı Adam Et! bölümünde birinci olan kablosuz müzik seti, ikinci olan taşınabilir divx oynatıcı, üçüncü olan MP3/MP4 çalar kazanırken en çok oyu toplayan kişi QG 3190 kişisel bakım seti kazanıyor.

“Ben adam gibi adamım!” diyerek kendi fotoğraflarını yükleyenler arasından seçilenler ise sırasıyla Philips’ten mikro müzik seti, mini müzik seti, alarm saatli radyo ve her hafta en çok oy kullanan kişi QG 3190 kişisel bakım seti kazanıyor.

www.adamgibiyiz.biz

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.