Publicis Worldwide Türkiye’de yönetim değişikliği

Faika Ergüder, Publicis Worldwide Türkiye’nin yeni CEO’su oldu.

10.05.2014 - 09:00 | MediaCat

Publicis Yorum, Publicis Bold ve Publicis Modem ajanslarından oluşan Publicis Worldwide Türkiye, Publicis markasının güçlendirilmesi ve gelişmesine ivme kazandırmak amacıyla yapılanma süreçlerini sürdürüyor.

1981 yılındaki kuruluşundan bugüne Publicis Worldwide Türkiye’nin Başkanlık sorumluluğunu sürdüren Osman Uslu, Mayıs 2014 itibariyle Publicis Worldwide Türkiye CEO’luk ve Ülke Başkanlığı görevlerini Faika Ergüder’e devrediyor.

1998’den beri Publicis Yorum’da çeşitli basamaklarda yöneticilik görevlerini üstlenmiş olan Faika Ergüder, son 2 yıldır Publicis Yorum ve Publicis Modem ajanslarının COO’luk sorumluluklarını sürdürüyordu.

Grubun Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdüren Osman Uslu, Publicis Worlwide Türkiye çalışanlarına Ergüder’in yeni görevini duyuran yazısında, “Hiç kimse koltuğunu bu kadar iç huzuru ile devretmemiştir. Biliyorum ki Publicis Türkiye, gücüne güç katarak sektör liderliğini devam ettirecektir” dedi.

Publicis WW CEO’su Arthur Sadoun ise “Faika Türkiye’de, özünde güçlü dijital yeteneklerin olduğu, gurur duyabileceğimiz lider bir ajans inşa etti; son yıllardaki gelişmemiz gerçekten etkileyici; Faika’yla, müşterilerimize en iyi hizmeti veren ve değişime yön vermelerini sağlayan ajans olmaya, hızlanarak devam edeceğiz ” diyerek Ergüder’e tebriklerini ifade etti.

Faika Ergüder, Publicis markasının Türkiye’deki rolüyle ilgili olarak “Amacımız Publicis markasını ülkenin en güçlü uluslararası iletişim grubu haline getirmek. Farklı yetenekler içeren çok yönlü yapımız ile bir süredir bu yolda ilerlemeye başladık. Önümüzdeki dönemlerde de farklı uzmanlık alanlarının kendi yapımız içerisinde yer alacağı büyüme ve gelişme hareketimiz devam ediyor olacak. Grubumuzdaki insan kaynağı kalitesi ile takım arkadaşlarımın aslan yürekliliği benim bu hedeflere ulaşmamı sağlayan en büyük güç kaynağım” diyerek Publicis markasının başarısına olan inancını vurguladı.

Faika Ergüder, 8 Mayıs’ta gerçekleştirilen Women to Watch 2014: Fark Yaratan Kadınlar seremonisinde Yaratıcı Lider olarak onurlandırıldı.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.