MediaCat

Publicis Groupe’tan girişimcilere çağrı

Grup, 90’ıncı yılını özel bir projeyle kutluyor.

Publicis Groupe’tan girişimcilere çağrı

Marcel Bleustein-Blanchet’nin 1926 yılında yanına sadece sekreterini alarak tıpkı bugünkü pek çok start-up gibi hayata geçirdiği Publicis Groupe bu yıl yaklaşık 80 bin kişilik çalışan kadrosuyla 90’ıncı yaşını kutluyor.

Montmartre Sokağı’ndaki küçük apartman dairesinde başlayan serüvenin 90’ıncı yılını kutlamak ve geçmişine selam durmak amacıyla grup, dijital alanda filizlenen 90 girişimcilik projesine danışmanlık ve kaynak sağlayacağını duyurdu.

Öğrencilerden yeni kurulmuş şirketlere veya dünyanın herhangi bir yerinden Publicis Groupe çalışanlarına kadar herkese kapılarını açan Publicis Groupe, Publicis90 adını verdiği destek projesi kapsamında dileyenleri projelerini Publicis90.com adresine sunmaya çağırıyor.

Başvuru için son tarih 28 Şubat
Publicis Groupe Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Maurice Lévy’nin tabiriyle Publicis Groupe’un 90 yıllık tarihine bakıp birbirlerinin sırtını sıvazlamak yerine geleceğe ümitle bakabilmek için genç girişimcilere el verecekleri bir yaklaşım benimseyen grubun bu niyetle hayata geçirdiği Publicis90, projeleri 28 Şubat’a kadar kabul edecek. Daha sonra, grup çalışanları tarafından gerçekleştirilecek bir ilk oylamanın ardından projeler Amerika, Asya-Pasifik, Avrupa, Orta DOğu & Afrika bölgelerinde ön seçime tabi tutulacak ve ön seçimden geçen projeler arasından oluşturulacak kısa listeyle 90 start-up belirlenecek.

Publicis Groupe uzmanlarından pazarlama, iletişim, yönetim ve teknoloji danışmanlığına hak kazanacak bu projeler arasından yeni başlayacak ve gelişmekte olanlar 10 bin ila 500 bin Euro’ya kadar kaynak elde edebilecek. Publicis Groupe çalışanları tarafından paylaşılan projeler ise özel bir şirket içi programdan yararlanacak.

Verilen destek ve kaynağa ek olarak 90 projenin sahibi, 30 Haziran – 2 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilecek Viva Teknoloji Paris’te düzenlenecek bir törenle ödüllendirilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.