MediaCat

Publicis Groupe Türkiye’den yeni dijital reklamcılık ürünü: Publicis GO

Publicis Groupe Türkiye, dijital reklamcılık alanında performansa dayalı gerçek zamanlı veriler sunan yeni ürünü Publicis GO’yu tanıttı.

Publicis Groupe Türkiye, grubun 20’den fazla uzmanlık alanından biri olan affiliate marketing hizmeti veren GelirOrtakları (GO) markası öncülüğünde, Publicis Communications bünyesindeki Digitas Istanbul’un geliştirdiği influencer affiliate mobil uygulamasını kullanıma sundu.

Teknoloji ve stratejiyi birleştirerek marka ve influencer işbirliklerinin verimliliğini artırmayı hedefleyen uygulamayla ilgili GelirOrtakları ve Publicis GO markalarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Onur Güngör, “Publicis GO, yenilikçi teknolojisiyle influencer pazarlamasına yeni bir soluk getiriyor. Performans odaklı yaklaşım, her kampanyanın maksimum yatırım getirisi sağlamasını ve markaların dijital bütçelerinin en verimli şekilde kullanılmasını hedefliyor. Marka bazlı gerçek zamanlı veriler sunarak; influencer’ların kampanya optimizasyonu yapmasına, daha rasyonel ve etkili pazarlama kararları almasına imkân tanıyor. Aynı zamanda Publicis Groupe’un global know-how’ı ve sektör deneyimi ile hem markaların hem de influencer’ların yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına olanak veriyor. Teknolojinin sağladığı imkânlarla gelişim ve devinim süreçlerini tüm iletişim ekosisteminin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hızlı, kolay, erişilebilir, mobil influencer odaklı affiliate marketing süreçlerimize yatırım yapmaya devam edeceği” dedi.

Publicis GO ile influencer’lar, mobil uygulama üzerinden onaylanan işbirlikleri çerçevesinde markaların reklamlarını gerçekleştirebilecek ve gelir modeli yaratabilecek. Markalar da sosyal medya üzerinden ek ciro getirisi sağlayacak.

Platforma başvurmak isteyenler ilgili kayıt formunu bu adres üzerinden doldurabilir, başvuruları onaylandıktan sonra işbirliklerine başlamak için platformun mobil uygulamasını indirebilirler.

Marka işbirliklerine yönelik kampanya ve promosyonları özel bir Telegram kanalı üzerinden paylaşacak olan Publicis GO ile ilgili tüm sorularınız için go@publicisgroupe.com adresine ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.