MediaCat

Psikeart Günleri bu yıl 6-8 Mart’ta

4’üncüsü düzenlenecek etkinliğin bu yılki teması “Sinemada Ruhsal Travma ve Psikiyatri”.

Psikeart Günleri bu yıl 6-8 Mart’ta

Psikeart Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Psikeart Günleri, bu yıl İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü işbirliği ile gerçekleştirilecek. Türk sinemasının önemli isimleri, dünyaca tanınmış film eleştirmenleri, akademisyenler ve psikiyatristlerin katılımıyla 4’üncü Psikeart Günleri, 6-8 Mart 2015 tarihinde “Sinemada Psikolojik Travma ve Psikiyatri” temasıyla düzenlenecek.

Bundan önceki üç kongrede bugüne kadar toplam 149 konuşmacıyla 56 panel düzenlendi ve 3 bini aşkın izleyiciyle buluşuldu. Daha önceki yıllarda Bahçeşehir, Kadir Has ve İstanbul Bilgi üniversitelerinin işbirliği, Türkiye Psikiyatri Derneği‘nin desteği ve sponsorların katkılarıyla düzenlenen Psikeart Günleri, Türkiye’nin önde gelen kültürel etkinliklerinden birine dönüştü.

Tıp, psikoloji, sosyal bilimler ve iletişim çalışmaları alanında 2 bin kişiye ulaşmayı hedefleyen 4’üncü Psikeart Günleri bu yıl Psikeart Kısa Film Yarışması ile genç sinemacılar için bir üretim platformu olmayı da hedefliyor.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye Psikeart Dergisi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

4'üncüsü düzenlenecek Psikeart Günleri'nin bu yılki teması "Sinemada Ruhsal Travma ve Psikiyatri".

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.